God is an Artist

"Творчість - це природний порядок життя",- каже Світлана Левченко.

Існує невидима, невичерпна творча сила, яка є основою життя, яка пронизує і надихає кожного і все, включаючи нас. Хтось називає це Богом.
Ви можете відчути це, коли світло відбивається від вікна будівлі та висвітлює одну квітку на клумбі, коли тіні дерев рухаються на пляжнму піску, коли іржа охоплює залізний стовп, роблячи його загадковим, коли вітер збирає вишневі квіткові пелюстки із землі, і несе їх у небо. Мистецтво оточує нас кожну хвилину.
За допомогою цієї книги Світлана хоче довести, що Бог/Всесвіт, як би там не було, є художником. З цією метою вона сфотографувала все, що мало відповідь у її серці. Потім вона кип'ятила, спалювала плівки, використовувала нестандартні матеріали для друку, бризкала на фотографії, тощо ... Вона зробила це, щоб дати Всесвіту можливість висловити себе. Під час роботи над книгою Світлана була просто передавачем, просто руками, намагаючись не втручатися в хід подій.

Папір цієї книги змінить свій колір із часом, інтенсивність зміни залежить від кількості сонячного світла, що потрапляє до книги. Ви можете покласти лист або інше на сторінку книги, і залишити його під сонцем. З часом ви отримаєте відбиток від Бога на сторінці. Крім того, в кожній книзі є фотографія, надрукована на неекспонованому папері, і вона також змінить свій зовнішній вигляд. Тож кожен власник матиме унікальну книжку через деякий час.

Наклад 100 примірників, нумеровані, підписані
225х150, 186 стор. (багатомовн.)

ISBN 978-966-97673-4-9

Price 1350 грн

Короткий список:
На 28 Фестивалі  "Місяць фотографії у Братиславі" номіновано як "Книга для Центральної та Східної Європи" (краща фотокнига двох останніх років (2017/18) в історії та сучасному мистецтві"